Çiftlik Yönetimi

Nokta matrisli erkanlar
CCD/Data 4
ISUBUS
AgCommand
AgCommand Uygulaması
 
 

Bu ISOBUS uyumlu terminal, daha verimli bir çiftlik yönetimi için, tek bir noktadan tüm traktör işlevlerinin tam kontrolünü mümkün kılar. Aynı zamanda Auto-Guide 3000 otomatik direksiyon ve kılavuz operasyonu için ekran olarak işlev görür ve traktör konumunu veya avadanlık performansını uzaktan izlemek için bir video modu içerir. Sezgisel terminal, motor, şanzıman ve hidrolik dahil olmak üzere traktör işlevlerinin tam yönetimini sağlar ve operatör, sekiz farklı bellekteki veri ayarlarını ezberleyebilir ve sürülmemiş arazi yönetimi ayarını oluşturur ve denetler.

AGCO Veri Aktarımı Aracı, bellekte tutulan traktör ayarlarının ve verilerin depolanmasını ve ardından farklı bir makineye veya bir bilgisayara aktarılmasını mümkün kılar.


AGCO‘nun sunduğu AgCommand™ telemetri sistemi, her zaman makineleri üzerinde yüksek bir görünürlük sağlama ihtiyacında olan tarım şirketleri ve yükleniciler için idealdir. 
AgCommand™, yöneticilerin, araçların konumunu, tarihini ve durumunu izleyip raporlayarak filo performansını optimize etmesini sağlayan lider bir veri kayıt ve iletim aracıdır. Ayrıca işletim maliyetleri üzerine de rapor verebilir ve verimliliği artırabilir. 
AgCommand™ her altmış saniyede bir makine performans verilerini ve GPS konumunu alır ve daha sonra bu verileri GSM ağı aracılığıyla ileterek bir dizüstü bilgisayarda veya tablette görüntülenmesini sağlar. Dot matrix displays 


CCD/Data 4 


Hakkimizda

Massey Ferguson, tarım makineleri alanında dünyanın lider markalarından biridir.

Tüm Massey Ferguson traktörleri, biçerdöverleri ve tarım makineleri, üstün performans, güvenilirlik, konfor ve ödünsüz kalite niteliklerimizi taşır. Tarım makineleri, toprak işleme ürünleri, düşük-yüksek beygir gücünde traktörler, uzman traktörler ve kompakt traktörlerden oluşan eksiksiz serilerimizle tüm tarımsal gereksinimlerini karşılanır! 


eskişehir
Servis & Yedek Parça
Adres:
Sanayi Çarsisi Senel Sokak No: 27-29 Odunpazarı - ESKISEHİR
Telefon:
(0 222) 237 40 61

Faks:
(0 222) 237 40 54

Satış
Adres:
71 Evler Mh. Alize Sk. No: 28 Odunpazari - ESKISEHIR
Telefon:
(0 222) 228 05 28

Faks:
(0 222) 228 06 28

 Massey Ferguson AGCO'nun dünya çapindaki bir markasidirr.
© AGCO Limited. 2011

 
eskisehir web tasarim
Copyright © SENELLER OTOMOTIV INS. TURZ. SAN. ve TIC. LTD. STI. Ziyaretçi Sayimiz: 25.584