Konfor

Pedal Kol Modu
Süspansiyon
SpeedSteer
Kontroller
Hız Kontrolü
Kolçak Seçimi
Otomatik Klima
Görüş Mesafesi
Tasarım
Video kamera özellikli CCD
 
 

Yükleyici i kurulumuön
Traktör tasarımı, genel tasarım sayesinde, bir ön yükleyici kullanılırken en üst düzeyde görüş açısı sağlar. Kaporta, ince hatlara sahip gösterge paneli ve yeni kabin yapısı, her tarafın engelsiz bir şekilde görülmesini sağlar. Ön yükleyicinin alt çerçeve tasarımı, optimum performans için fabrikada entegre edilmiştir ve alt çerçeve ile şasi, optimum manevra kabiliyeti ve bakım için optimum erişim olanağı sağlar. Opsiyonel Massey Ferguson Visio tavan, yükleme sırasında avadanlık için mükemmel bir görüş açısı sunar. Ataşman kilidinin kabinden açılması avadanlıkların en hızlı ve en rahat biçimde takılmasına olanak sağlar. Ön aks süspansiyonu ön yükleyici ile birlikte mükemmel olarak çalışır ve uzun süreli çalışmalarda sürüş kalitesini artırır.

Üst düzeyde görüş açısı sağlayan kaporta
Bu gruptaki en büyük traktörlerde bile Massey Ferguson kaportatasarımı, rakipleri ile karşılaştırıldığında ön taraftan mükemmel bir görüş açısı sağlar. Dik burunlu kaporta ön yükleyiciler ve öne takılan avadanlıklar ile çalışırken ön tarafta rakipsiz bir görüş açısı sağlar.

 

Tasarım 


Hakkimizda

Massey Ferguson, tarım makineleri alanında dünyanın lider markalarından biridir.

Tüm Massey Ferguson traktörleri, biçerdöverleri ve tarım makineleri, üstün performans, güvenilirlik, konfor ve ödünsüz kalite niteliklerimizi taşır. Tarım makineleri, toprak işleme ürünleri, düşük-yüksek beygir gücünde traktörler, uzman traktörler ve kompakt traktörlerden oluşan eksiksiz serilerimizle tüm tarımsal gereksinimlerini karşılanır! 


eskişehir
Servis & Yedek Parça
Adres:
Sanayi Çarsisi Senel Sokak No: 27-29 Odunpazarı - ESKISEHİR
Telefon:
(0 222) 237 40 61

Faks:
(0 222) 237 40 54

Satış
Adres:
71 Evler Mh. Alize Sk. No: 28 Odunpazari - ESKISEHIR
Telefon:
(0 222) 228 05 28

Faks:
(0 222) 228 06 28

 Massey Ferguson AGCO'nun dünya çapindaki bir markasidirr.
© AGCO Limited. 2011

 
eskisehir web tasarim
Copyright © SENELLER OTOMOTIV INS. TURZ. SAN. ve TIC. LTD. STI. Ziyaretçi Sayimiz: 21.372