Performans

Elektrikli Motor Yönetim Sistemi
Motor Gücü Yönetimi
Elektronik Askı Kontrolü
Şanzıman Kontrolü
Dyna 4
Dyna 6
Dyna VT
 
 

Dyna-VT, ileri/geri mekik hareketini ve hız değişimini rahat ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmek için Güç Kontrol kolunu kullanarak, kademesiz hassasiyetle beraber güçlenen bir verimlilik sunar.

İstenen seyahat hızı tam olarak ayarlanabilir ve avadanlık için optimum motor hızı ve koşullar da seçilebilir. Dyna-TM, motor devrini yüke göre otomatik olarak ayarlar.

PTO uygulamalarında, arazi işlerinde veya taşıma sırasında motor devri yükün altına düştüğünde Supervisor etkinleşir ve şanzıman otomatik olarak ileri hızı azaltarak toplam gücü korur. Çalışma hızını ve sürülmemiş arazi hızını ayarlayan SV1 ve SV2 (seyir kontrol) ile birlikte kullanıldığında, yük dalgalandıkça traktör maksimum randımanda çalışacak ve aynı zamanda traktörü otomatik olarak istenen hıza ayarlayacaktır.

Eco taşıma özelliği, yaklaşık 1600 motor dev/dak‘ta 40 veya 50K‘ye ulaşılmasını sağlayarak yakıtta önemli bir tasarruf ve taşıma işi sırasında daha sessiz bir çalışma sunar.

 

Dyna VT 


Hakkimizda

Massey Ferguson, tarım makineleri alanında dünyanın lider markalarından biridir.

Tüm Massey Ferguson traktörleri, biçerdöverleri ve tarım makineleri, üstün performans, güvenilirlik, konfor ve ödünsüz kalite niteliklerimizi taşır. Tarım makineleri, toprak işleme ürünleri, düşük-yüksek beygir gücünde traktörler, uzman traktörler ve kompakt traktörlerden oluşan eksiksiz serilerimizle tüm tarımsal gereksinimlerini karşılanır! 


eskişehir
Servis & Yedek Parça
Adres:
Sanayi Çarsisi Senel Sokak No: 27-29 Odunpazarı - ESKISEHİR
Telefon:
(0 222) 237 40 61

Faks:
(0 222) 237 40 54

Satış
Adres:
71 Evler Mh. Alize Sk. No: 28 Odunpazari - ESKISEHIR
Telefon:
(0 222) 228 05 28

Faks:
(0 222) 228 06 28

 Massey Ferguson AGCO'nun dünya çapindaki bir markasidirr.
© AGCO Limited. 2011

 
eskisehir web tasarim
Copyright © SENELLER OTOMOTIV INS. TURZ. SAN. ve TIC. LTD. STI. Ziyaretçi Sayimiz: 21.409