Yedek Parça

Eski Traktörler
Yeni Traktörler
Biçerdöverler
Diğer Ekipmanlar
Seçenekler ve Aksesuarlar
Ekstralar
10+
 
 

Bugünün tarımı, aile işletmeniz ile birlikte gelişebilen makineler talep eder.  Ağırlıklardan, makaralara, hidrolik bağlantılardan yüksek teknolojili MF otomatik sürüş sistemlerine kadar çok geniş bir aksesuar yelpazesine ve bayiniz tarafından size sunulacak bir çok opsiyona sahibiz. Konforunuz için koltuk seçenekleri, ses sistemleri, içecek soğutucular ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

Size sunduğumuz her ürün, uyumluluktan güvenliğe, dayanıklılıktan performansa her yönden MF mühendisleri tarafından incelenir. Her türlü teknik eğitim ve özel MF alet setlerine sahip olan bayilerimiz ve servislerimiz profesyonel montaj hizmetlerini sizlere sunar. Bayilerimiz size gereksinim duyabileceğiniz aksesuarlar ve bunlardan nasıl en iyi şekilde faydalanacağınız konusunda uzman tavsiyelerde bulunacak donanıma sahiptir.

Seçenekler ve Aksesuarlar


 


Hakkimizda

Massey Ferguson, tarım makineleri alanında dünyanın lider markalarından biridir.

Tüm Massey Ferguson traktörleri, biçerdöverleri ve tarım makineleri, üstün performans, güvenilirlik, konfor ve ödünsüz kalite niteliklerimizi taşır. Tarım makineleri, toprak işleme ürünleri, düşük-yüksek beygir gücünde traktörler, uzman traktörler ve kompakt traktörlerden oluşan eksiksiz serilerimizle tüm tarımsal gereksinimlerini karşılanır! 


eskişehir
Servis & Yedek Parça
Adres:
Sanayi Çarsisi Senel Sokak No: 27-29 Odunpazarı - ESKISEHİR
Telefon:
(0 222) 237 40 61

Faks:
(0 222) 237 40 54

Satış
Adres:
71 Evler Mh. Alize Sk. No: 28 Odunpazari - ESKISEHIR
Telefon:
(0 222) 228 05 28

Faks:
(0 222) 228 06 28

 Massey Ferguson AGCO'nun dünya çapindaki bir markasidirr.
© AGCO Limited. 2011

 
eskisehir web tasarim
Copyright © SENELLER OTOMOTIV INS. TURZ. SAN. ve TIC. LTD. STI. Ziyaretçi Sayimiz: 21.411