Kurumsal

Hakkımızda
Agco Ailesi
Kırmızı Massey
KVVK
 
 

Massey Ferguson, yaklaşık elli yıldır dünyanın lider traktör markası olmuştur. 150 yılı aşkın tarım ekipmanları tasarlama, üretme ve sağlama deneyimimize dayanan rakipsiz çiftçilik ve çiftlik makineleri bilgimizle deneyim kapsamımızda gerçekten uluslararasıyız.

Dünya lideri bir ürün hattının yanı sıra MF’nin gücü, müşterilere bir makineden daha fazlasını verme felsefesinde yatmaktadır.

Kapsamlı destek servisleri, makine sahipleri ve operatörlerin satın alma öncesinde en iyi tavsiye ve rehberlikten ve kararlarını verdikten sonra mümkün olan en iyi destekten faydalanmalarını sağlar.

Vizyon

Tarım makineleri dünyası için vizyonumuz her zaman net olmuştur: Dünyayı besleyen profesyonel çiftçiler için değerli ve yenilikçi çözümler üretmek Her zaman olduğu gibi sürekli güvenilir ve yoğun çalışmanın ürünü olan Massey Ferguson ürün yelpazeleri, teknolojik gelişmeyi, gelişmiş tasarımı, katı test sürecini ve kaliteli imalatı temsil eder.

Yenilikçilik

Yenilik konusunda her zaman bir adım önde olduk. Kurucumuz Harry Ferguson bunun kanıtıdır. Sürekli olarak müşterilerimizin gereksinimlerini sorgulamamız ve analiz etmemiz sayesinde, ürünlerimiz üretkenliği arttırmak için tasarlanıyor, test ediliyor, üretiliyor ve her zaman tarım makineleri sektörünün sınırlarını zorluyor. En basit düğme basışından motor ve şanzıman verimliliğindeki teknolojik gelişmelere kadar, kullanıcının hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Liderlik

Massey Ferguson dünyada en çok satılan traktördür ve tarım alanında lider olmamızı sağlamaktadır. Sınıfının lideri teknolojimiz ve tasarımdaki gelişmeler ile ödüller kazandık ve çevre ve ekonomi alanında her zaman liderlik etmekteyiz.

Kalite

Kaliteli ürün imal etmek için belirli özellikler gereklidir. Massey Ferguson'da bu ayrım teknik resim masasından başlıyor ve hiçdurmuyor. Geliştirme ve test sürecinden en iyi bileşenlerin tespit edilmesine kadar üretimin her aşamasında mükemmeliyet aranıyor. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz en katı standartları karşılamakta ve taahhütlerimizi güvenli bir şekilde yerine getirmemize olanak sağlamaktadır.

Güvenilirlik

Beklediğiniz yüksek standartları karşıladığından %100 emin olana kadar bir Massey Ferguson makineyi gözümüzün önünden ayırmayız. Sadece, simülasyonlarda ve sahada yoğun çalışma gerektiren test işlemlerinden sonra ürünlerimizin fabrikayı terk etmesine izin veririz. Günler ve mevsimler boyunca müşteri ne talep ederse etsin, bu limitleri önceden test ettiğimizi ve aştığımızı garanti edebiliriz.

Destek

Tarım tek başınıza yaptığınız bir iş olabilir; bu nedenle, müşterinin her ihtiyacı olduğunda ve yılın önemli dönemlerinde destek alabilmelerini sağlarız. 400 ülkede 3200'den fazla satış noktası ve kapsamlı makine dağıtım ağıyla, hizmet sürdürülebilirliğinden emin olabilirsiniz. Bunlar, görevleri müşteriye orijinal ve en üst seviye hizmet desteği sunmak olan, işlerine bağlı uzmanlar ailesinin bir parçasıdır.

Gurur

Massey Ferguson'da, gurur bizim için çok şey ifade ediyor. Her yaptığımız işle gurur duyuyoruz ve bunun sonuçlarını görüyoruz. Gurur duyduğumuz mirasımız, benzersiz ürün tasarımımız ve müşterilerimize sunduğumuz sürekli destek bunun göstergeleri.

Bağlılık

En yüksek beklentileri karşılamak ve en iyi destek paketleriyle desteklenen, yenilikçi özelliklere sahip, güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler geliştirme konularında son derece kararlıyız. Her şeyin ötesinde, profesyonellik ve kalite ile büyük ve küçük işletmelerin gereksinimlerinin farkında olmaya devam ederken herkes için sürekli büyüme ve karlılığa kendimizi adamış durumdayız

Kırmızı Massey 


Hakkimizda

Massey Ferguson, tarım makineleri alanında dünyanın lider markalarından biridir.

Tüm Massey Ferguson traktörleri, biçerdöverleri ve tarım makineleri, üstün performans, güvenilirlik, konfor ve ödünsüz kalite niteliklerimizi taşır. Tarım makineleri, toprak işleme ürünleri, düşük-yüksek beygir gücünde traktörler, uzman traktörler ve kompakt traktörlerden oluşan eksiksiz serilerimizle tüm tarımsal gereksinimlerini karşılanır! 


eskişehir
Servis & Yedek Parça
Adres:
Sanayi Çarsisi Senel Sokak No: 27-29 Odunpazarı - ESKISEHİR
Telefon:
(0 222) 237 40 61

Faks:
(0 222) 237 40 54

Satış
Adres:
71 Evler Mh. Alize Sk. No: 28 Odunpazari - ESKISEHIR
Telefon:
(0 222) 228 05 28

Faks:
(0 222) 228 06 28

 Massey Ferguson AGCO'nun dünya çapindaki bir markasidirr.
© AGCO Limited. 2011

 
eskisehir web tasarim
Copyright © SENELLER OTOMOTIV INS. TURZ. SAN. ve TIC. LTD. STI. Ziyaretçi Sayimiz: 21.412