MF 6600 | 120 - 160 HP

MF 6600

AGCO Power Motor
SCR

AGCO Power Motor
3 Sil.


Broşörler
MF 6600 Broşür
Teknoloji Çözümleri

TEMEL ÖZELLİKLER

Beygir Gücü
120
160

Agco Power Motor
SCR

4 Silindir
4,9 Litre

Şanzıman

DYNA-4/6/VT


Paylaş: yahoogooglelivedigglinkedinnewsvinedeliciousbliggtechnorati
5672 defa incelendi. 

 

Hafif, Kompakt, Manevra Kabiliyetine Sahip.

MF 6600 Serisi, piyasadaki en iyi dönüş dairelerinden birini sağlamak için kısa bir dingil aralığına ve kıvrımlı bir şasi ile kaportaya sahiptir.

 

Gerçek, kullanılabilir güç parmak uçlarınızda; yüksek güç-ağırlık oranlarıyla ve hem ağır, derin zemin işleri hem de daha hafif yüzey çalışmalarına uygun model seçenekleriyle, MF 6400 Serisi büyük bir çeşitlilik sunar.

 

Modeller

ModelISO Nominal hpISO Maks. hp*ISO Maks. hp (EPM)**Şanzıman
MF 6613 120 / 120 130 / 130 145 / 145 Dyna-4 / 6
MF 6614 130 / 130 140 / 140 165 / - Dyna-6 / VT
MF 6615 135 / 140 / 140 145 / 150 / 150 160 / 175 / - Dyna-4 / 6 / VT
MF 6616 150 / 150 160 / 160 185 / - Dyna-6 / VT

* @ 1950 devir (ISO 14396)  |  ** Motor Gücü Yönetimi 

Özellikler

Motor

4,9 litrelik 2. nesil 3B AGCO POWER SCR motor, yüksek tork gücü üretir. Bakım gerektirmeyen Seçici Katalitik İndirgeme (SCR) sistemi, zararlı emisyonları azaltır ve yakıt ekonomisini artırır.

Motor Gücü Yönetimi (EPM), daha fazla verimlilik ve daha az yakıt tüketimi için, değişen koşullar altında ve değişen uygulamalarda sürekli güç teminine olanak sağlar.

Zorlu PTO, saha ve nakliye uygulamalarında ve hidrolik işlemlerde değişken ekstra güç temini, ihtiyaç duyduğunuz gücü otomatik olarak almanız anlamına gelir.

Düşük devirde yüksek güç ve tork değeri; yüksek performans, mükemmel yakıt ekonomisi ve düşük motor gürültüsü sağlar. 

Şanzıman

Motor Gücü Yönetimine (EPM) sahip Dyna-4 ve Dyna-6 şanzımanları çalıştırması basittir. Tüm işlevler debriyaj pedalı kullanılarak kontrol edilebilir ve aralık seçimi ile powershift oranlarına ilişkin bilgiler gösterge paneli üzerinde gösterilir.

Hız eşitleme, en uygun powershift oranının otomatik olarak seçilmesini sağlamak için standart bir özelliktir ve Autodrive, Supercreep ve Konfor Kontrol de standart özellikler arasındadır.

Dyna-6 modellerde maksimum yakıt ve motor verimliliği için "ECO Modu" bulunur. Dyna-4 ve 6‘da çeşitli koşullarda ve uygulamalarda yakıt tüketimini azaltıp verimliliği artıracak şekilde sürekli güç temini için Motor Gücü Yönetimi sistemi (EPM) vardır.

ECO Modunda traktör, düşük motor devirlerinde az yakıt kullanarak ve gürültü düzeylerini azaltarak maksimum hıza ulaşır.

"Debriyaj etkisi", operatörün tek ayağını kullanarak aynı anda hem frene hem de debriyaja basmasına olanak sağlar ve yükleyici işlemini daha kolay, konforlu ve güvenli hale getirir.

Kabin

MF 6600 Serisinin kabini yorgunluğu azaltmak, rahatlığı artırmak ve verimliliği yükseltmek üzere tasarlandı.

Kontroller konsola ve kolçağa entegre edildi ve şanzıman, hidrolik ve PTO araçlarına kolay erişim sağlandı.

İnce bir gösterge paneli ve kıvrımlı camın genişliği, ön yükleyici işlemleri için ideal olan benzersiz bir görüş açısı sunmaktadır. Gösterge panelindeki dijital ekran, açık işlemsel ve işlevsel bilgileri göstermekte ve ergonomik koltuk ekstra konfor sağlamaktadır. Kabin, zorlu sürüş koşullarında bile olağanüstü bir stabilite sağlayacaktır.

Mekanik veya OptiRide Plus hidrolik süspansiyon arasından seçim yapabilirsiniz.

Hidrolik, Bağlantı, PTO

MF 6600 Serisi, hidrolik itme gücüne ihtiyaç duyan avadanlıklar için olağanüstü bir hidrolik potansiyeli bulunan güçlü bir kaldırma ve yükleyici kapasitesine sahiptir.

Bağlantı ve harici hidrolik fonksiyonlar için 58 litre/dak yağ kullanılabilir. Ağır ekipmanları kaldırmak veya yardımcı aksesuarlara enerji temin etmek için sistemde daha fazla akış ve basınç bulunur.

Ekstra hız ve örneğin ön yükleyici çalışması gibi hidrolik işlemlere güç temini için, tek bir düğmeye basılarak 100 litre/dak yağ akışı elde edilir.

Kapalı Merkez Yük Algılama (CCLS)* hidrolik sistemi ile bağlantı ve harici hizmetler için güç veya yakıt israfı olmaksızın anında 110 litre/dak yağ akışına çıkabilir.

MF 6600 tüm çiftlik işlemlerinde yüksek manevra kabiliyetine sahiptir ve şasi ile kaputun şekli, servis alanlarına kolay erişim olanağı sunar.

Bu traktörler, tam Entegre Ön Askı Sistemi (IFLS) ve çok sayıda PTO seçeneği ile sunulabilmektedir. Çamurluğa takılı ek PTO başlat/durdur düğmeleri, PTO‘nun kabinin dışından kullanılabilmesine olanak tanır.

*Dyna-VT sürümlerinde mevcut değildir

 

Teknoloji

AGCO‘nun sunduğu AgCommand™ telemetri sistemi; aracın konumunu, geçmişini ve durumunu izleyip bunlara ilişkin bilgi vererek filo performansınızı optimize etmeye olanak sağlayan lider bir veri kayıt ve iletim aracıdır. Ayrıca işletim maliyetlerini izleyebilir ve verimliliği artırabilirsiniz.

AgCommand™ Advanced, her on saniyede bir performans verilerini ve GPS konumunu alır; bu veriler daha sonra depolama sunucusuna iletilir ve böylece masaüstü bilgisayarınızdan, dizüstü bilgisayarınızdan veya tablet bilgisayarınızdan görüntülenebilir.

AgCommand™ uygulaması*, sisteme hareket halindeyken erişim olanağı sağlar; böylece dilediğiniz yerden dilediğiniz anda makineleri izleyebilir ve ayrıca sahada analiz yapmak için geçmiş ve rapor işlevini kullanabilirsiniz.

*iPad ve iPhone için mevcuttur

 

 

 

 


 
Diğer Traktör Modellerimiz için tıklayın >>
 


Hakkımızda

Massey Ferguson, tarım makineleri alanında dünyanın lider markalarından biridir.

Tüm Massey Ferguson traktörleri, biçerdöverleri ve tarım makineleri, üstün performans, güvenilirlik, konfor ve ödünsüz kalite niteliklerimizi taşır. Tarım makineleri, toprak işleme ürünleri, düşük-yüksek beygir gücünde traktörler, uzman traktörler ve kompakt traktörlerden oluşan eksiksiz serilerimizle tüm tarımsal gereksinimlerini karşılanır! 

Servis Çalışma Saatlerimiz:
08:00 - 12:30
13:30 - 18:30


eskişehir
Servis & Yedek Parça
Adres:
Sanayi Çarşısı Şenel Sokak No: 27-29 ESKİŞEHİR
Telefon:
(0 222) 237 40 61

Faks:
(0 222) 237 40 54

Satış
Adres:
Otocenter 2. Kısım C Blok No: 3 - ESKİŞEHİR
Telefon:
(0 222) 228 05 28

Faks:
(0 222) 228 06 28

 Massey Ferguson AGCO'nun dünya çapındaki bir markasıdır.
© AGCO Limited. 2011

 
eskişehir web tasarım
Copyright © ŞENELLER OTOMOTİV İNŞ. TURZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ Ziyaretçi Sayımız: 441.769