MF 5600 | 110-130 HP

MF 5600

AGCO POWER Motor
3 Silindir

Şanzıman
DYNA-4


Broşörler
bu ürün için broşürümüz yoktur


TEMEL ÖZELLİKLER

Beygir Gücü
110
130

Essential/Effient/Panoramik
Kabin

Agco Power Motor
4.4 L

Şanzıman

DYNA-4


Paylaş: yahoogooglelivedigglinkedinnewsvinedeliciousbliggtechnorati
8281 defa incelendi. 

 

Katıksız Güç ve Performans

MF 5600 Serisi, çiftçilik işletmenizin ihtiyaçlarına tam olarak uyan gücü, dingil aralığını, boyutları ve ağırlığı seçebilmeniz için üç veya dört silindirli model seçenekleri sunmaktadır.

 

Yeni traktörler, motor gücü ve torkunda bir sektör ölçütü belirlemiştir. Şantiye, tarla ya da yoldaki zor işler için mükemmel manevra kabiliyeti sunmaktadır -bir süper kahraman!

 

Modeller

ModelMaks. hp*Maks. tork**Şanzıman TürüMotor TipiKabin Türü
MF 5611 110 468 Dyna-6/Dyna-6 AGCO POWER 4.4/4silindir SCR Essential / Efficient / Panoramic
MF 5612 120 502 Dyna-4/Dyna-6 AGCO POWER 4.4/4silindir SCR Essential / Efficient / Panoramic
MF 5613 130 545 Dyna-4/Dyna-6 AGCO POWER 4.4/4silindir SCR Essential / Efficient / Panoramic

*@ 2.000 dev/dak  |  **@ 1600 dev/dak

 

Özellikler

Motor

Üç Silindir

Ekonomik, kompakt AGCO POWER üç silindirli, 3,3 litre motorları, MF 5600 Serisinde 85 ila 105 beygir gücü güç sunmakta ve üstün performansı verimlilikle birleştirmektedir.

Elektronik olarak kumanda edilen yüksek basınçlı yakıt enjeksiyonunun hünerli tasarımı ve dört valf/silindir üzerinden mükemmel hava akışı üstün performans ve düşük yakıt tüketimi sağlarken emisyon limitlerini karşılamaktadır.

Dört Silindir

Yeni dört silindirli, 4,4 litre AGCO POWER motor, 110 ila 130 beygir gücü MF 5600 Serisi modellere güç vermektedir. En uygun güç ve tasarruf sağlamak üzere tutuşma sürecini etkin şekilde yönetmek üzere, dört valf/silindir üzerinden yüksek hava akışı ile birleştirilen bu gelişmiş, elektronik kumandalı motorda yüksek basınçlı yakıt enjeksiyonu bulunmaktadır.

Akıllı tasarım, en katı emisyon yönetmeliklerini karşılamak üzere 2. Nesil Seçici Katalitik İndirgeme (SCR) sistemine yalnızca bakım gerektirmeyen Dizel Oksidasyon Katalizörü (DOC) ilavesi gerektirmesi anlamına gelmektedir.

Şanzıman

Üç silindirli MF 5600 Serisi traktörlerin tümünde - 85 beygir gücünden 105 beygir gücüne kadar- standart olarak Dyna-4 şanzıman bulunurken, daha güçlü 110 ila 130 beygir gücü arasındaki dört silindirle çalışan modellerde Dyna-4 ya da Dyna-6 bulunabilmektedir.

Dyna-4

Dyna-4 şanzımanın etkileyici performansı ve etkili tasarımı, 16 ileri ve 16 geri vitesin tamamen debriyajsız değiştirilmesi ile rakipsiz verimlilik, kontrol ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Dyna-4, sol taraftaki Güç Kontrolü ya da sağ taraftaki T-kolunun kullanılması ile sınıfında lider, basit ve kullanımı kolay kontrol imkanı sunmaktadır.

Dyna-6

Özellikle 110 ila 130 beygir gücü arasındaki modeller için geliştirilmiş olan Dyna-6 şanzıman, daha uzun dingil aralığı ve dört silindirle çalışan traktörlerin sıra dışı çok yönlülüğüne uygun şekilde düzenlenmiştir. Etkili yükleyici çalışmaları için üstün kontrol rahatlığı sunan özelliklerin yanı sıra seçkin arazi çalışması özellikleri de sunmaktadır.

Kabin

Yüksek kaliteli kabin, eğik burunlu kaporta üzerinden mükemmel görüş mesafesi için geniş ön camı ile en yüksek standartlarda döşenmiştir. İş yükünüzü hafifleten ve genel performansı arttıran pek çok özellikle donatılmıştır.  

Essential ya da Efficient kabin seçenekleri sayesinde traktörünüzü özel ihtiyaçlarınıza tam olarak uygun şekilde adapte edebilirsiniz. İki kabin seçeneği ve Slimline, Visio ya da standart tavan tercihleri sayesinde binalara kolayca giriş sağlanmaktadır.   Mekanik süspansiyon, seri ve dört silindirle çalışan tüm traktörler için bir opsiyon olup, yeni ön aks süspansiyon sistemi ile de sunulabilir. Diğer seçenekler arasında klima ve bir dizi hava süspansiyonlu koltuk bulunmaktadır.

 

Yükleyici Uygulaması

MF 5600 Serisi traktörler özellikle MF 900 Serisi yükleyicilerle birlikte en iyi taşıma kapasitesine ulaşmak üzere tasarlanmaktadır. En üst düzey performansı sunmak üzere ikisi fabrikada entegre edilen mükemmel kombinasyon.

Sayısız özel tasarım özellikleri MF 5600 Serisini, yükleyici traktörleri sınıfının istisnasız en iyisi durumuna getirmektedir. Özel olarak tasarlanmış olan MF 900 yükleyici serisi ile donatılan MF 5600 Serisi, yükleyici uygulamaları çok yönlülüğünde en iyiyi sunar.

 

Servis

Basit ve kolay bakımı, sizi traktörünüze bakım yapma stresinden kurtararak, tarlada daha fazla vakit geçirmenize olanak tanır.

Kabin hava filtresi, temizlik amacıyla kolaylıkla çıkarılabilir. Eğimli kaporta ve ön aks tasarımı, motor yağ filtrelerine ve yağ çubuğuna rahat erişim sağlar. Orantısı iyi tasarlanmış soğutma paketinin erişimi, temizliği ve bakımı kolaydır. Motor hava filtresinin erişimi ve temizliği de çok kolaydır. Kaporta ve ön kısmının eğimli tasarımı sayesinde, temizlik amacıyla radyatörlere erişmek için yeterince yer bulunmaktadır.

 

 


 
Diğer Traktör Modellerimiz için tıklayın >>
 


Hakkımızda

Massey Ferguson, tarım makineleri alanında dünyanın lider markalarından biridir.

Tüm Massey Ferguson traktörleri, biçerdöverleri ve tarım makineleri, üstün performans, güvenilirlik, konfor ve ödünsüz kalite niteliklerimizi taşır. Tarım makineleri, toprak işleme ürünleri, düşük-yüksek beygir gücünde traktörler, uzman traktörler ve kompakt traktörlerden oluşan eksiksiz serilerimizle tüm tarımsal gereksinimlerini karşılanır! 

Servis Çalışma Saatlerimiz:
08:00 - 12:30
13:30 - 18:30


eskişehir
Servis & Yedek Parça
Adres:
Sanayi Çarşısı Şenel Sokak No: 27-29 ESKİŞEHİR
Telefon:
(0 222) 237 40 61

Faks:
(0 222) 237 40 54

Satış
Adres:
Otocenter 2. Kısım C Blok No: 3 - ESKİŞEHİR
Telefon:
(0 222) 228 05 28

Faks:
(0 222) 228 06 28

 Massey Ferguson AGCO'nun dünya çapındaki bir markasıdır.
© AGCO Limited. 2011

 
eskişehir web tasarım
Copyright © ŞENELLER OTOMOTİV İNŞ. TURZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ Ziyaretçi Sayımız: 441.776