Çiftlik Yönetimi

Nokta matrisli erkanlar
CCD/Data 4
ISUBUS
AgCommand
AgCommand Uygulaması
 
 

AgCommand™ Uygulaması, iPhone veya iPad kullanarak işlemlerinizi dilediğiniz yerden izlemenize olanak sağlar. Uygulamayı kullanmak birden çok makinenin eşleştirilmesine ve radar aracılığıyla makinelerin bulunduğu yerdeki hava şartlarının görüntülenmesine olanak sağlar. Ayrıca bulunduğunuz konumdan makinelere her dönüş için direktifler verilebilir.

Makine durumuna ve verilerine ilişkin verilen bir geçmiş raporu, yöneticilerin birden çok makinenin performansını ve araçlardan ve makinelerden gelen uyarıları karşılaştırmalarına olanak sağlar ve bu raporlar herhangi bir konumdan alınabilir. Bu, filonuzu uzaktan proaktif olarak yönetmenize olanak sağlar.

AGCO‘nun bilgi ve kontrol teknolojisini entegre etme programı olan Fuse Teknologies‘in bir parçası olarak birçok Massey Ferguson makinesi artık AgCommand™‘ın kolay takılması için hazırlanmaktadır. Bu ayrıca başka üreticilerden gelen çok çeşitli ekipmanlarda da kullanılabilir ve böylece basitçe ve kolaylıkla kapsamlı bir makine yönetim ve izleme sistemi oluşturulmasına yardımcı olur.

AgCommand™ Uygulamasını buradan indirebilirsiniz

 

 

AgCommand Uygulaması 


Hakkımızda

Massey Ferguson, tarım makineleri alanında dünyanın lider markalarından biridir.

Tüm Massey Ferguson traktörleri, biçerdöverleri ve tarım makineleri, üstün performans, güvenilirlik, konfor ve ödünsüz kalite niteliklerimizi taşır. Tarım makineleri, toprak işleme ürünleri, düşük-yüksek beygir gücünde traktörler, uzman traktörler ve kompakt traktörlerden oluşan eksiksiz serilerimizle tüm tarımsal gereksinimlerini karşılanır! 

Servis Çalışma Saatlerimiz:
08:00 - 12:30
13:30 - 18:30


eskişehir
Servis & Yedek Parça
Adres:
Sanayi Çarşısı Şenel Sokak No: 27-29 ESKİŞEHİR
Telefon:
(0 222) 237 40 61

Faks:
(0 222) 237 40 54

Satış
Adres:
71 Evler Mh. Alize Sk. No:28 Odunpazarı - ESKİŞEHİR
Telefon:
(0 222) 228 05 28

Faks:
(0 222) 228 06 28

 Massey Ferguson AGCO'nun dünya çapındaki bir markasıdır.
© AGCO Limited. 2011

 
eskişehir web tasarım
Copyright © ŞENELLER OTOMOTİV İNŞ. TURZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ Ziyaretçi Sayımız: 639.076